قوانین و مقررات

قوانین و مقررات:

قوانین و مقررات سایت به شرح ذیل می باشند:

1- مقالات ارسالی برای سایت لازم است دارای منبع معتبر بوده و نتایج بر اساس ادله علمی مطرح شده باشد. ارسال مقالاتی که مشمول قانون کپی رایت باشد، متوجه شخص ارسال کننده می باشد. شاکیان نیز می توانند جهت ارائه هرگونه شکایت در خصوص مقالات ارسال شده از طریق بخش "ارتباط با ما" به کارشناسان اطلاع رسانی کنند.

2- در صورت تکمیل سفارش و پرداخت مبلغ، چنانچه پیام تایید برایتان ارسال نشد و یا محصول سفارش داده شده به دستتان نرسید، ویا مشکلی در خصوص کیفیت محصول وجود داشت از بخش "ارتباط با ما" به کارشناسان اطلاع رسانی کنید تا در آن خصوص پی گیری اقدامات لازم بعمل آید. توجه داشته باشید که سفارش شما در اولین روز کاری بعد از روز سفارش برایتان ارسال خواهد شد.

3- در صورت فراموش کردن رمز ورود به سایت، لازم است که از گزینه فراموشی رمز عبور استفاده گردد. هیچ گونه رمز ورود توسط پشتیبانی سایت در اختیار اعضا قرار نخواهد گرفت.

4- در هنگام ثبت نام لازم است که ایمیل معتبر ارائه گردد. مکاتبات با مشتریان از طریق ایمیل ارائه شده آن ها انجام می شود. لذا در صورت ارائه ایمیل نامعتبر، عواقب ناشی از عدم دریافت پیام ها بر عهده کاربر می باشد.

5- شماره تماس وارد شده در هنگام ثبت نام، به صورت شخصی و جهت استفاده در مواقع ضروری بوده و به هیچ عنوان در سایت منتشر نشده و یا در صورت درخواست کاربر، ارائه نخواهد شد.