• طوطی بانو  Ladyparrot
  • طوطی بانو  Ladyparrot
  • طوطی بانو  Ladyparrot

تخصص، پشت کار ، امید

  گروه تخصصی لیدی پاروت (طوطی بانو)، با مدیریت خانم سارا مسافررحمتی، با استعانت از خداوند متعال و با تکیه بر پشتکار و امید و همچنین، بهره گیری از روش های نوین در زمینه مدیریت در فضای مجازی ماموریت دارد تا فضای مساعدی به منظور راهنمایی و مشاوره در خصوص خرید، نگهداری و تامین مایحتاج پرندگان زینتی را  فراهم نموده و در این راه، صداقت، اخلاق حرفه ای و اهمیت به خواسته اعضا را همواره مدنظر قرار دهد. چشمانداز ما، قرار گیری در میان برندهای موفق در این زمینه در مدت 3 سال آینده بوده و این امر، بدون حمایت و پشتوانه شما عزیزان امکانپذیر نمی باشد.
کالاهایی که در بخش فروشگاه به فروش می رسند، به صورت عمده، از فروشندگان و واردکنندگان معتبر تهیه شده و با قیمت بسیار مناسب در اختیار خریداران قرار گرفته و هر نقطه ایران که باشند، برایشان ارسال می گردد.
به رسم ادب، پیشاپیش از اعتماد و یاری شما عزیزان تشکر کرده و از خداوند توفیق خدمت به شما عزیزان را خواستاریم.
کاستی های ما را به خودمان و خوبی های مارا به دیگران بگوئید.

ارادتمند طوطی بانو

مقالات
4 مقاله تخصصی در خصوص پرندگان

4 مقاله تخصصی در خصوص پرندگان

این مجموعه مقالات توسط دکتر سید مسعود موسوی در اختیار سایت قرار گرفته و با اجازه ایشان و به منظور استفاده کاربران منتشر شده است. بدیهی است که هرگونه مطالبی که مشمول نقض قوانین بین المللی کپی رایت می باشد در این محتوا وجود ندارد.
پرکنی و برخی عوامل بوجودآورنده آن

پرکنی و برخی عوامل بوجودآورنده آن

پرکنی یک سندرم با علل مختلف است که در طوطی ها شایع میباشد. از جمله عوامل مهم در بروزآن می توان به دلتنگی ، نداشتن جفت یا مصاحب ، استرس و بروز تغییرات در محیط ( مانند تغییرات در تغذیه،مکان ، فعالیت یا ورود افراد جدید به محیط که توجه صاحب پرنده را بیشتر جلب کند اشاره کرد. ممکن است پرنده این عمل را از پرنده دیگری یاد گرفته ، تکرار کند. در مورد طوطی هایی که بیشتر وقت خود را در یک قفس کوچک گذرانده و فعالیت کمی دارند، این عارضه میتواند بخشی از سرگرمی آنها باشد.
استفاده از سرکه سیب برای طوطیسانان

استفاده از سرکه سیب برای طوطیسانان

سرکه سیب دارای خواص زیادی می باشد، ولی ارجح ترین برتری که دارد، نداشتن عوارض جانبی و همچنین از بین نبردن باکتری های مفید می باشد. در خصوص آین ماده غذایی و فوایدی که برای بدن انسان دارد کتابها و مطالب بسیار زیادی منتشر شده است. اما همواره برای صاحبان پرندگان و طوطیسانان این سوال وجود دارد که آیا می توان به پرنده سرکه سیب داد؟