• طوطی بانو  Ladyparrot
  • طوطی بانو  Ladyparrot
  • طوطی بانو  Ladyparrot

تخصص، پشت کار ، امید

  گروه تخصصی لیدی پاروت (طوطی بانو)، با مدیریت خانم سارا مسافررحمتی، با استعانت از خداوند متعال و با تکیه بر پشتکار و امید و همچنین، بهره گیری از روش های نوین در زمینه مدیریت در فضای مجازی ماموریت دارد تا فضای مساعدی به منظور راهنمایی و مشاوره در خصوص خرید، نگهداری و تامین مایحتاج پرندگان زینتی را  فراهم نموده و در این راه، صداقت، اخلاق حرفه ای و اهمیت به خواسته اعضا را همواره مدنظر قرار دهد. چشمانداز ما، قرار گیری در میان برندهای موفق در این زمینه در مدت 3 سال آینده بوده و این امر، بدون حمایت و پشتوانه شما عزیزان امکانپذیر نمی باشد.
کالاهایی که در بخش فروشگاه به فروش می رسند، به صورت عمده، از فروشندگان و واردکنندگان معتبر تهیه شده و با قیمت بسیار مناسب در اختیار خریداران قرار گرفته و هر نقطه ایران که باشند، برایشان ارسال می گردد.
به رسم ادب، پیشاپیش از اعتماد و یاری شما عزیزان تشکر کرده و از خداوند توفیق خدمت به شما عزیزان را خواستاریم.
کاستی های ما را به خودمان و خوبی های مارا به دیگران بگوئید.

ارادتمند طوطی بانو

مقالات
روش های تعیین جنسیت برخی طوطیسانان

روش های تعیین جنسیت برخی طوطیسانان

جنسیت برخی از گونه طوطیسانان را می تون از روی ظاهر آنها مشخص نمود، حال آنکه بسیاری از طوطیسانان، نظیر کاسکو، ماکائو، کواکر از نوع monomorphic هستند. این بدان معناست که میان جنس نر و ماده این تفاوت ظاهری چندانی مشاهده نمی شود. بنابراین، بهترین روش برای تعیین جنسیت این گونه از موجودات، استفاده از تست DNA می باشد. البته برخی خصوصیات ظاهری می تواند جنسیت آنها را به صورت حدثی تخمین بزند. در ادامه، روش تعیین جنسیت برخی از انواع طوطیسانان توضیح داده می شود
برنامه غذایی عروس هلندی وطوطی سانان کوچک

برنامه غذایی عروس هلندی وطوطی سانان کوچک

یک برنامه غذایی صحیح و بالانس شده ضامن سلامت و طول عمر پرنده شماست.
تغدیه  و برنامه غذایی هفتگی کاسکو و سایر طوطی سانان

تغدیه و برنامه غذایی هفتگی کاسکو و سایر طوطی سانان

تغذیه درست استفاده به جا و منظم از موادغذایی مفید و ویتامینها ضامن اصلی طول عمر و سلامت پرنده شماست.همین طور شناخت مواد مضر اهمیت بسیار زیادی دارد.